SP Genel Başkan Yardımcısı Sunar  AGC’yi ziyaret etti

SP Genel Başkan Yardımcısı Sunar AGC’yi ziyaret etti

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Sunar Afyon Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti

 

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı, Tanıtım, Medya ve İletişim Başkanı Yusuf Sunar ile Saadet Partisi İl Başkanı Beytullah Karataş ve Saadet Partisi il eski Başkanı Adnan Şenel, Afyonkarahisar basınının Milli Görüş geleneğine gösterdikleri yaklaşım nedeniyle teşekkürlerini ifade ettiler. Milli Görüş anlayışında önce ahlak ve maneviyatın geldiğini belirten SP Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Sunar, “Bir kaç gündür Afyonkarahisarımızda vatandaşlarımızla buluşuyor, esnaflarımızı dinliyoruz. Birçok ziyaretlerde bulunduk. Gördük ki Afyonkarahisar halkı suni gündem meseleleri ile avutuluyor. Afyonkarahisar’ın turizm potansiyelinin canlandırılması, tarihi kent dokusu ve jeotermal zenginliklerinin hak ettiği noktalara taşınması konusunda içerisi doldurulamayan ifadelerle günlerin geçirildiğini görüyoruz.” dedi.
Saadet Partisi olarak sadece seçim dönemlerinde değil her zaman sahada ve etkin olmaya özen gösterdiklerini belirten Yusuf Sunar, “Aradan geçen uzun zaman sonrasında bile hala Afyonkarahisarlılar merhum Milli Görüş Liderimiz Prof. Dr. Necmettin Erbakan zamanında bu topraklara kazandırılan yatırımları anlatmaktadır. Şeker Fabrikamız, Alkoloid Fabrikamız, Çay SEKA Fabrikamız gibi bir çok büyük yatırımı Afyonkarahisar’a kazandıran Erbakan hocamız Afyonlular tarafından rahmetle, minnetle anılmaktadır. Bugün ise bu dev tesislerin satılmış olmasının hüznü yaşanmaktadır. Böyle bir şey olamaz, olmamalıydı. Esnafın, tüccarın, çiftçinin, ücretli kesimin, iş dünyasının faryatları arşı alaya yükselmiştir. 6’lı masa oluşumu sayesinde bugün iktidarın alternatifi yok tezleri çöpe atılmıştır. Türkiye’nin siyasi önderleri memlekete nasıl katkı sunabilecekleri konusunda akıl birliği yapmaktadırlar. Ülkemiz açısından bu son derece sevindirici bir oluşumdur.” dedi.
Afyon Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezer Küçükkurt ise Saadet Partisi Afyonkarahisar teşkilatlarının ve yöneticilerinin basın mensuplarına olan yaklaşımları nedeniyle SP Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Sunar’a teşekkürlerini dile getirirken, “Afyonkarahisar basını siyasi yelpazenin her kesiminden temsilcilerin seslerini vatandaşlarımıza aktararak demokrasinin üzerimize yüklediği görevleri yerine getirmektedir” dedi. AGC Yönetim Kurulu üyesi Faruk Kılınç da nazik ziyaretleri nedeniyle SP heyetine teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM