Özkaya: OSB ile sanayi alanlarının genişlemesi gündemde

Özkaya: OSB ile sanayi alanlarının genişlemesi gündemde

AK Parti Milletvekili AV. Ali Özkaya, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde şehrin sanayi, tarım, hayvancılık ve maden sektörlerinde daha ileri noktaya gelmesi için var güçleriyle çalıştıklarını belirtti. Özkaya, “Afyonkarahisar’ımızın OSB ile sanayi alanlarının genişlemesi, köy yerleşim yerleri ve mermer sektörümüzün taleplerini geniş bir şekilde görüştük” dedi

 

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK) Parti Afyonkarahisar Milletvekili ve TBMM Anayasa Komisyonu Başkan Vekili Ali Özkaya, Tarım ve Orman Bakanlığı’na bağlı Bitkisel Üretim Genel Müdürlüğü’nü ziyaret etti.
Milletvekili Ali Özkaya, Bitkisel Üretim Genel Müdürü Dr. Mehmet Hasdemir ile bir araya geldi. Özkaya, Afyonkarahisar’ı yakından ilgilendiren konuları Hasdemir ile istişare etti. Görüşme hakkında bilgi veren Özkaya, “Afyonkarahisar’ımızın Organize Sanayi Bölgeleri ile sanayi alanlarının genişlemesi, köy yerleşim yerleri ve mermer sektörümüzün taleplerini geniş bir şekilde değerli Genel Müdürümüz ile görüştük. İnşallah ilimizin bu alanda yaşadığı sorunları ve problemleri çözmeye devam edeceğiz. Birçok kamu kurum ve kuruluşunu ziyaret ederek, şehrimizin sorunlarını çözüme kavuşturuyoruz. Cumhurbaşkanımız liderliğinde şehrimizin sanayi, tarım, hayvancılık ve maden sektörlerinde daha ileri noktaya gelmesi için var gücümüz ile çalışıyoruz. İnşallah Türkiye için hep birlikte, üretmeye devam edeceğiz.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM