“Çocuklarımıza güven vererek destek olmalıyız”

“Çocuklarımıza güven vererek destek olmalıyız”

Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci yayınladığı yarı yıl mesajında öğrencilere başarının planlı ve sistemli çalışma ile yakalanacağını belirtti. Sünnetci, meslektaşları öğretmenlere ve velilere öğrencilere güven vererek destek olmaları gerektiği çağrısında bulundu

 

İl Milli Eğitim Müdürü Miraç Sünnetci, bugün tamamlanacak olan ilk dönem nedeniyle yarı yıl mesajı yayınladı.
“İKİNCİ DÖNEME ŞEVK VE AZİMLE BAŞLANACAK”
Miraç Sünnetci, 2022-2023 Eğitim- Öğretim yılım yarıyıl tatiline bugün başlanacağını belirtti. Sünnetci, “20 Ocak Cuma günü öğrenci, öğretmen ve eğitim çalışanlarımızla birbirine kenetlenmiş kocaman bir aile olarak bu dönemi sağlıkla ve başarılarla dolu tamamlamanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Yoğun bir çalışma dönemini geride bırakarak kısa bir dinlenme molası verecek olan öğrenci ve öğretmenlerimizin ikinci döneme aynı şevk ve azimle tekrar başlayacaklarına inanıyorum.” dedi.
“BAŞARI PLANLI VE SİSTEMLİ ÇALIŞMA İLE YAKALANIR”
Mesajında öğrencilere seslenen Sünnetci şunları kaydetti: “Öğrencilerimiz başarının gayret ve özveriyle geleceğini unutmamalıdır. Planlı ve sistemli bir çalışma ile başarıyı yakalayacağınıza inanıyorum. Çabalarınızdan dolayı her birinizi içtenlikle kutluyorum. Yarınlarımızın, sizlerin varlığıyla süsleneceğine inanıyor ve sizlere her daim güveniyorum.”
“ÇOCUKLARIMIZA GÜVEN VEREREK DESTEK OLMALIYIZ”
Mesajının son bölümünde öğretmenlere ve velilere çağrıda bulunan Sünnetci sözlerini şöyle tamamladı: “Bizler bu dünyada ki en değerli varlıklarımız olan çocuklarımıza güven vermeli, onlarla yakından ilgilenerek, sevgi, hoşgörü ve sabırla her alanda destek olmalıyız. Göstereceğimiz destek ve güvenin ardından başarının kendiliğinden geleceğine sizlerle birlikte tanıklık edeceğimize yürekten inanıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle tüm öğrenci ve öğretmenlerimize, mutlu ve huzurlu bir yarıyıl tatili geçirmelerini diliyor; 6 Şubat Pazartesi günü tekrar eğitim öğretime sağlıklı bir şekilde dönmeyi temenni ediyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM