Emirdağ’da 4 bin fidan toprakla buluşacak

Emirdağ’da 4 bin fidan toprakla buluşacak

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, bu yıl sadece Ocak ayında 4 bine yakın fidanı toprakla buluşturarak, daha yeşil bir Emirdağ için yeni bir adım daha atmış olacaklarını açıkladı

 

Her yıl binlerce fidanı toprakla buluşturan Emirdağ Belediyesi ilçe genelinde yeşil alanları koruma altına almak ve ağaç varlığı sayısını artırmak için fidan dikim çalışmalarını sürdürüyor.
Emirdağ Belediyesi Park Bahçeler ekipleri dere boyunda ağaç dikim çalışmaları gerçekleştiriyor. Dikilen her fidanın geleceğe yapılan güzel bir yatırım olduğunu belirten Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, “Her yıl giderek daha fazla sayıda fidan dikmeye özen gösteriyoruz. Emirdağ Belediyesi olarak bu yıl sadece Ocak ayında 4 bine yakın fidanı toprakla buluşturarak, daha yeşil bir Emirdağ için yeni bir adım daha atmış olacağız. Bu fidanların bakımları da yapılarak ilerleyen zamanlarda hepsi gölgesinde dinleneceğimiz ağaçlar olacak. Vatandaşlarımızdan daha yeşil bir Emirdağ için diktiğimiz fidanlara sahip çıkmalarını temenni ediyorum.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM