“Bu iş tamam, Afyon  ‘zilleti’ sandığa gömecek”

“Bu iş tamam, Afyon ‘zilleti’ sandığa gömecek”

AK Parti Milletvekili İbrahim Yurdunuseven, Afyonkarahisar halkının AK Parti iktidarına ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a desteğinin tam olduğunu söyledi. Yurdunusueven, “Bu iş tamam. Hamd olsun Afyonkarahisar’lı hemşehrilerimiz 14 Mayıs’ta sandıklarda gerekeni yapacak, ‘zilleti’ sandığa gömerek yeni hedeflere bizimle birlikte yürüyecek” dedi

 

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar Milletvekili, ikinci sıra Milletvekili Adayı Av. İbrahim Yurdunuseven, Çay ilçesinde yaptığı ziyaretler hakkında bilgi verdi.
İbrahim Yurdunuseven, AK Parti’nin temellerinin atıldığı ve birçok önemli olaya müşahitlik eden Afyonkarahisar için ve daha da önemlisi ülke geleceği için tek tek memleketi gezip meramlarını anlatmaya çalıştıklarını belirtti. Yurdunuseven, “Geçmişte biz bunu yaşadık. Ülkemizin kalkınması adına ne zaman bir hamle yapılsa; süratle baskılanarak, geliştirilen bir şey varsa yok edildi. AK Parti önce bunu yıktı. Ancak aynı habis zihniyet hala ayakta. Yıllarca verilen emeklerle hayat bulan TOGG, TCG Anadolu, Hürjet, Milli Muharip Uçak KAAN, İHA ve SİHA’larımız Milli Teknoloji Hamlesiyle üretilen herşeyi yok etmek için sabırsızlıkla bekleyen birileri var. Biz buna müsaade etmeyeceğiz. İşte bu nedenle 14 Mayıs’ta yeni ufuklara yelken açmak için Afyonkarahisar’ımızda kapı kapı geziyor anlatıyoruz. Hemşehrilerimiz artık bizi biliyor. Bizim kendimizi anlatmamıza gerek yok. Afyonkarahisar için de ülkemiz için de ortaya koyduğumuz eserler belli. Yeşil Çay’ımızda da Hıdırellez vesilesiyle hemşehrilerimizle Yeşil Çay’ın yaylalarında buluştuk. AK Parti döneminde Afyonkarahisar’da dikimi gerçekleşen 2 milyon ağacın nereye gittiğini hep birlikte bir kere daha görmüş olduk. Devederesi, Bulanık ve İnli köylerimizde yine Hıdırellez vesilesiyle düzenlenen hayır cemiyetlerine katıldık. Hangi hemşehrimizin elini sıksak ‘Erdoğan’ diyince herşey bitiyor. Son mahalle mitingi hakkında bilgi veren Yurdunuseven sözlerini şöyle tamamladı: “Mahalle Buluşmalarımız beklediğimizden çok yüksek bir katılım ve coşkuyla gerçekleşti. Son mitingimizi gerçekleştirdiğimiz Erenler’de gördük ki bu iş tamam. Hamd olsun Afyonkarahisar’lı hemşehrilerimiz 14 Mayıs’ta sandıklarda gerekeni yapacak, ‘zilleti’ sandığa gömerek yeni hedeflere bizimle birlikte yürüyecek.”

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM