Tatilcilerin bayram tercihi Afyon ve Sapanca bölgeleri

Tatilcilerin bayram tercihi Afyon ve Sapanca bölgeleri

NG Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Hediye Güral Gür, 9 günlük Kurban Bayramı tatilinde tatil planlayanların Sapanca ve Afyon bölgelerine rağbet gösterdiğini söyledi

 

NG Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Hediye Güral Gür, 9 günlük bayram tatilinin turizm gelir hedeflerine büyük katkı sağlayacağını söyledi. Gür, Kurban Bayramı tatilinin iç pazardaki rezervasyonlara olumlu yansıyacağını ifade etti.
AFYON VE SAPANCA OTELLERİ YÜKSEK TALEP ALIYOR
Hediye Güral Gür, bayrama yönelik kampanyaların ilgi gördüğünü, NG Hotels’in Sapanca ve Afyon Otellerinin de havuzları ve yakın mesafede oluşlarıyla yüksek talep aldığını dile getirdi. Gür, Kurban Bayramı tatiline ilişkin değerlendirmede bulundu. Dokuz günlük tatilin turizmde güzel bir hareketlilik sağladığını belirten Gür, bayram kampanyalarına yönelik talebin yoğun olduğunu, tatil planlayanların ise Sapanca ve Afyon bölgelerine rağbet gösterdiğini vurguladı. “Tüm otellerimizde bayrama özel ailece keyifli vakitler geçirilecek aktivite ve programlar hazırladık.” diyen Hediye Güral Gür, Türkiye’nin doğal güzellikler, kültür ve gastronomi açısından çok yüksek bir turizm potansiyeline sahip olduğunun da altını çizdi.
AFYON’UN TARİHİ KÜLTÜREL DOKUSU TERMAL KEYİFLE ÖN PLANDA
Hediye Güral Gür, hem doğal güzellikleri hem de lokasyonuyla eşsiz bir turizm potansiyeline sahip olan Sapanca’nın, 4 mevsim boyunca popülerliğini koruyarak bayram tatilinde de doğa ile iç içe havuz keyfi yaşamak isteyenlerden yoğun ilgi gördüğünü belirtti. Gür, “İstanbul’a yakın mesafede oluşuyla tatil planlayanlar tarafından Sapanca özellikle tercih ediliyor. NG Enjoy ve NG Sapanca, doğayla iç içe bir ortamda huzurlu bir tatil ve SPA uygulamalarıyla arınmışlık yaşatırken Çocuk Panayırı, atölye çalışmaları gibi birçok aktivite ile çocuklara bolca eğlence sunuyor. Afyon’un tarihi ve kültürel dokusuyla iç içe, şifa ve lezzeti harmanlayan NG Afyon da yüksek standartları, havuzları ve termal keyfiyle bayram tatilinde de öne çıkıyor. NG Afyon’un Kurban Bayramı’nda çocuklara özel olarak oluşturduğu aktivite programında şişme oyuncaklardan sanat etkinliklerine ve survivor parkurlarına kadar birçok aktivite yer alıyor.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM