“Afyon’un dört yanına en iyi hizmeti götürmek için çalışıyoruz”

“Afyon’un dört yanına en iyi hizmeti götürmek için çalışıyoruz”

 

 

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, her hafta Cuma günü gelenek haline getirdiği mahalle ziyaretlerini devam ediyor

 

Cuma namazının ardından Fatih Mahallesi’ni ziyaret eden Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, mahalle muhtarı Mehmet Özkaya ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Mahalle sakinlerinin talep ve önerilerini dinleyen Başkan Zeybek, mahalleye yapılacak olan yeni yatırımların istişaresi yaparak yapılmış olan yatırımların da son hali değerlendirdi. Başkan Zeybek’e ziyaretinde; AK Parti Merkez İlçe Başkanı SMMM Ziya Coşkun Karadeniz, Belediye Başkan Yardımcıları Süleyman Karakuş, Murat Öner ve birim müdürleri eşlik etti.

Şehrin dört bir yanına en iyi hizmeti götürmenin gayreti içerisinde olduklarını belirten Zeybek, “Gönül belediyeciliği ilkeleriyle hareket ederek esnaf ve vatandaşımızı ziyaret ediyor, sorunları yerinde tespit etmenin yanı sıra talep ve önerilerini dinliyoruz. Mahallemizdeki eksiklikleri tespit ederek bunların giderilmesi için talimatlar verildi. Hemşehrilerimizin fikirlerini almak ve görüş alışverişinde bulunmak için yaptığımız bu ziyaretler son derece verimli geçiyor. Yürüttüğümüz hizmetleri, mahallelerimiz için planladığımız projeleri yerinde görerek, mahalle sakinlerimizle istişare ettik. Halkımızın bizlerden olan taleplerini yerinde görmek ve bire bir sorunları ile alakadar olmak adına bu tür ziyaretlere önem veriyoruz. Çalışmalarımız devam edecek. Muhtarımıza ve hemşehrilerime teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM