“Afyon’dan yola çıkan Cumhurbaşkanımız karanlıkları aydınlığa çevirdi”

“Afyon’dan yola çıkan Cumhurbaşkanımız karanlıkları aydınlığa çevirdi”

AK Parti kuruluşunun 22’nci yıldönümü nedeniyle mesaj yayınlayan AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, “22 yaşındaki bir gencin azmi ve enerjisi ile hep genç kalacağız” dedi

 

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, AK Parti’nin kuruluşunun 22. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

“AFYON’DAN YOLA ÇIKARAK KARANLIKLARI AYDINLIĞA ÇEVİRDİK”

Hüseyin Ceylan Uluçay, mesajında şu ifadeleri kullandı: “2001 yılında ‘Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak’ sloganı ile aziz milletin kabul edilmiş duası olarak siyasi hayatına başlayan AK Parti, 2001 yılından bugüne kadar milletin desteğini arkasına alarak karanlıkları aydınlığa çeviren bir meşalenin hikâyesidir. Afyonkarahisar’dan yola çıkarak Türkiye’deki karanlıkları aydınlığa çeviren liderimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan iktidara geldiği günden bugüne kadar Türkiye’ye çağ atlatan projelere imza atmıştır.” ifadelerine yer verdi.

“AK PARTİ DAVASI BİNLERCE YILLIK GEÇMİŞİ OLAN BİR DAVA”

AK Parti’nin davasının sıradan bir dava olmadığını ifade eden Uluçay,“Bu dava binlerce yıllık geçmişi olan bir davadır. AK Parti, ülkemizdeki birlik ve beraberliğin, kardeşliğin teminatıdır. Partimiz 2001 yılında şehrimizde kurulduğu günden bugüne kadar insana odaklı bir Türkiye hedefledi. AK Parti asla hiziplerin partisi haline gelmedi, gelmeyecektir. Unutulmamalıdır ki hiçbir siyasi parti bu milletin kıymetini bilmeden bu ülkede asla iktidarolamayacaktır. Bu nedenledir ki iktidara geldiğimiz günden bugüne kadar bu millete hizmeti borç bildik ve  her zaman bu bilinçle çalıştık. AK Parti hepimizden önce milletimizin partisidir.” dedi.

“YATIRIMLAR 2002’DEN SONRA YAPILDI”

Hüseyin Ceylan Uluçay, sözlerine şöyle devam etti: “Hizmet aşkıyla 14 Ağustos 2001’de çıktığımız kutlu yolda, güzel memleketimizi havalimanları, köprüler, okullar ve birçok hizmetlerle buluşturduk. En önemlisi de milletimizin gönlünü aldık, gönüllerine girdik. 2002 öncesinde Afyonkarahisar’ın halini gözünüzde canlandırdığımızda nasıl bir şehir olduğunu ve bugünle yan yana koyduğumuzda nasıl bir şehre dönüştüğünü daha iyi anlıyor ve AK Parti’nin hizmetlerini daha net görüyoruz. Şehrimize yıllar öncesinde yapılması gereken birçok yatırımın 2002 yılından sonra yapılması da AK Parti’nin milletine hizmet etme yolunda nasıl bir çaba sergilediğinin göstergesidir.”

“AK PARTİ TÜRKİYE YOLUNA ADANMIŞLIĞIN VEFANIN ADIDIR”

Uluçay, şunları kaydetti: “Bizler 2001 yılından bu güne kadar her şeyden öncemilletimizle gönül köprüleri kurduk. Kardeşliğin, vefanın, dayanışmanın bir partisi olduk. Kadınıyla, erkeğiyle, genciyle, yaşlısıyla 85 milyonun hizmetkârı olduk. Bugün şartlar ne olursa olsun AK Parti büyük ve güçlü Türkiye’ninyoluna adanmışlığın adıdır ve biz 2001 yılından bugüne kadar şehrimizde görev yapmış kurucu başkanlarımızdan sandık görevlilerimize kadar herkese ayrı ayrı çok teşekkür ediyoruz. Bu günlerde her birini ayrı ayrı ziyaret ediyor ve gönüllerini alıyoruz. Çünkü AK Parti vefanın adıdır. Vatan toprağının tüm birikimi, öğretisi, tecrübesi ile 22 yaşında bir gencin enerjisi, azmi ve Türkiye sevdasıyla hep genç kalacağız.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM