“AK Parti’nin kuruluşu tarihi bir milattır”

“AK Parti’nin kuruluşu tarihi bir milattır”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Dr. Hasan Arslan, 14 Ağustos 2001 tarihinin sıradan bir tarih olmadığını, bu tarihin Türk siyasi tarihi için gerçek bir milat olduğunu ifade etti

 

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar Milletvekili Dr. Hasan Arslan, AK Parti’nin 22. kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

“AK PARTİNİN KADERİ MİLLETİN KADERİ İLE BİRLEŞMİŞTİR”

Hasan Arslan, AK Parti’nin 22. kuruluş yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Arslan, “İlimizde yıllar önce kurulan AK Parti, bugün 22 yaşında. Bizlere 22 yıldır tek başına iktidarı teslim eden bu aziz milletin güvenini boşa çıkarmayarak, yaptığımız hizmetlerle milletin partisi olduğumuzu her daim ortaya koyduk. 14 Ağustos 2001 tarihinde Afyonkarahisar’da atılan bu tarihi adımdan itibaren Türkiye artık eski Türkiye değildir. 14 Ağustos 2001 Türk siyasi tarihi için gerçek bir milattır. İlimiz de adını tarihe bu konuda altın harflerle yazdırmıştır. Afyonkarahisar AK Parti önemli bir şehirdir. Cumhurbaşkanımız da zaten her konuşmasında ‘Biz Afyonkarahisar’dan yola çıkarken.” ifadelerine yer verdi.

“AK PARTİLİ OLMLAK TÜRKİYE SEVDALISI OLMAKTIR

AK Parti Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile birlikteTürkiye siyasi tarihinde görülmemiş bir istikrar ile önemli işleri başarmıştır” diyen Arslan, “AK Parti’nin kaderi milletin kaderi ile birleşmiş tek partidir. Bu yüzden aziz milletimizin gönlünde ciddi bir karşılık bulmuştur. Bugün Türkiye, istikrarın ne kadar önemli olduğunu AK Parti ile görmüştür. İstikrar sayesinde bugün dev yatırım ve adımlarla Türkiye, dünyada yeniden sözü geçen bir ülke konumuna gelmiştir. AK Partili olmak, Türkiye sevdalısı olmaktır. Yalnızca sevda yetmez, bu uğurda tıpkı 15 Temmuz’da olduğu gibi korkusuzca, aşkla, gururla, imanla ve hiç yılmadan mücadele etmek, soysuzların ve üniformalı hainlerin karşısında elif gibi dimdik durmak da gereklidir. AK Partili olmak, 27 Nisan E-muhtırasına karşı ‘hadi oradan’ diyebilmektir. Bu yüzden Partimiz ve liderimiz dün olduğu gibi bugün de halkın yanında oldu. Bunun neticesinde milletimiz geçen 22 yıl içinde huzur, güven ve istikrarın yanında olmuş, partimizi ve partimizin kurucusu devletimizin ilk seçilmiş Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı hak ettiği yere getirmiştir.” dedi.

“HEDEFİMİZ 2053,2071”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Dr. Hasan Arslan, sözlerini şöyle tamamladı: “AK kadrolar, başta Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere ülkemizi çok daha ileriye götürme adına halkımız ile omuz omuza hareket edeceğiz. Gece gündüz demeden ve hiç yorulmadan 2053 ve 2071 hedefleri doğrultusunda inanç ve azimle yürüyecektir. Partimizin 22’nci kuruluş yılının ülkemize ve milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM