“Büyük zaferimizin 101. yılı kutlu olsun”

“Büyük zaferimizin 101. yılı kutlu olsun”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutladı. Yurdunuseven, “Büyük Zaferin 101. yıldönümünü milletçe kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz” dedi

 

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

İbrahim Yurdunuseven, mesajında şu ifadelere yer verdi: “Bundan 101 yıl önce aziz milletimiz, kahraman ordumuz ile bütünleşerek 30 Ağustos 1922’de elde ettiği büyük zaferin 101. yıldönümünü milletçe kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Kahraman Türk askerinin cesaret ve fedakârlığı sayesinde 30 Ağustos 1922’de büyük bir zafer kazanılmıştır. Milletimiz bu zaferle, milli hâkimiyet, milli birlik ve beraberlik anlayışı içerisinde, kendisini tarih sahnesinden silmek isteyenlere, tüm mazlum halklara örnek teşkil edecek biçimde unutulmayacak bir ders vermiş; hiçbir şekilde bağımsızlık ve hürriyetinden ödün vermeyeceğini sonsuza kadar var olacağını tüm dünyaya kabul ettirmiştir. 15 Temmuz 2016 tarihinde gerçekleşen darbe girişimi örneğinde olduğu gibi milli birlik ve beraberliğimizi bozarak ülkemizde kaos ortamı yaratmaya ve nihayetinde de ülkemizi bölmek isteyen karanlık güçler iyi bilmelidir ki, devletimiz üzerinde oynanan kirli oyunlara asla prim vermeyecektir. Dünya durdukça bu millet var olacak, varlığından, milli ve manevi değerlerinden, insanlığa ve barışa hizmetten asla taviz vermeyecektir. Bu vesileyle ülkemizin ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için canlarını feda edan aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor, milletimizin ve şanlı ordumuzun, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutluyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM