İscehisar’ın ilk kadın Kaymakamı Özlem Kılıçtürk göreve başladı

İscehisar’ın ilk kadın Kaymakamı Özlem Kılıçtürk göreve başladı

İscehisar Kaymakamı Mehmet Ali ‘in tayini ardından 108’nci dönem Kaymakamlık kurasını İscehisar ilçesi olarak çeken ilçenin ilk kadın Kaymakamı Özlem Kılıçtürk, görevine başladı.

İscehisar Kaymakamı Özlem Kılıçtürk, göreve başladıktan sonra kamu kurumlarının amir müdürlerinden brifing aldı.

KAYMAKAM KILIÇTÜRK’E BRİFİNG VERİLDİ

İscehisar ilçesinin ilk kadın Kaymakamı Özlem Kılınçtürk, yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Görevimizi ifa edeceğimiz süre içerisinde; ilçemizin refah ve huzuru için kamu hizmetlerinin etkin, adil ve hızlı bir şekilde vatandaşlarımıza sunulması öncelikli hedefimiz olacaktır. Bu amaçla başta mesai arkadaşlarımız olmak üzere tüm yerel paydaşlarımızla koordinasyon içinde vatandaşlarımıza hizmet edeceğiz. İlçemize hizmet sürecinde bizlerden desteklerini esirgemeyeceğine inandığımız İscehisarlı hemşerilerimize sağlık, huzur ve mutluluk dolu günler, mesai arkadaşlarıma da çalışmalarında kolaylıklar dilerim.”

ÖZLEM KILIÇTÜRK KİMDİR?

İscehisar ın İlk Kadın Kaymakamı Özlem Kılıçtürk Gazi Üniversitesi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü mezunudur. 2020 yılında 108. Dönem Kaymakam adayı olarak Erzincan Valiliği’nde göreve başlayan Kılıçtürk, Denizli ve Kırıkkale’de mülkiye teftiş stajı, Trabzon-Yomra ve Muğla-Ortaca’da Kaymakam Refikliği stajını tamamladı. Kaymakam Özlem Kılıçtürk, Kaymakam Vekili olarak Isparta’nın Senirkent ve Aksu ilçelerinde görev yaptı. Kılıçtürk, yurtdışı eğitimini Sheffield Üniversitesinde tamamlamasının ardından Hatay ilinde Koordinatör Kaymakam olarak görev yaptı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM