Yaşar ve Koçoğlu’ndan 100’üncü yıl etkinliği

Yaşar ve Koçoğlu’ndan 100’üncü yıl etkinliği

Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ile TÜTAV Genel Başkanı Şükrü Koçoğlu’nun ev sahipliğindeki Cumhuriyet’in 100’üncü yılı kutlama etkinliği Ankara’da gerçekleştirilecek

Ankara’nın Yenimahalle Belediyesi ile Tart Tanıtma Vakfı tarafından düzenlenen Cumhuriyetimizin 100’üncü yılı kutlamaları kapsamındaki Kültür, Sanat ve Müzik Şöleni 23 Ekim 2023 Pazartesi günü  Ankara’da gerçekleştirilecek.

Ankara Nazım Hikmet Kongre ve Sanat Merkezi’nde saat 19.007daki kokteyl ile başlayacak olan programın ev sahipliğini Ankara Yenimahalle’nin Afyonkarahisarlı Belediye Başkanı Fethi Yaşar ile Türk Tanıtma Vakfı’nın Afyonkarahisarlı Başkanı Mehmet Şükrü Koçoğlu yapacaklar.

Afyonkarahisarlı hemşehrimiz Mehmet Şükrü Koçoğlu’nun Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı sürdürdüğü Türk Tanıtma Vakfı tarafından “TÜTAV Türk Tanıtma Vakfı” isimli bir derginin yayınına da başlandı.

TÜTAV’ın eski Genel Başkanı Kemal Baytaş’a ithaf olunan derginin ilk sayısında TÜAV’ın çalışmaları ile Kemal Baytaş’ın anılarına yer verildi. Derginin içerisiğinde kültür ve sanat adına bir çok önemli yazı yer alıyor. Derginin içeriğine ve TÜTAV’ın çalışmalarına www.tutav.org.tr adresinden ulaşılabilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM