Başkan Zeybek mahalle ziyaretlerini sürdürüyor

Başkan Zeybek mahalle ziyaretlerini sürdürüyor

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, gelenek haline getirdiği Cuma ziyaretlerine bu hafta Gazi Mahallesi ile devam etti

 

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e Gazi Mahallesi ziyaretinde, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, AK Parti Merkez İlçe Başkanı SMMM Ziya Coşkun Karadeniz, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, teşkilat mensupları, Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş ve daire müdürleri, Gazi Mahallesi Muhtarı Mehmet Yalçınkaya eşlit etti.

Muhtar Mehmet Yalçınkaya ve vatandaşların isteklerini dinleyen Başkan Zeybek, mahallede yapılan belediye çalışmaları ve projeler hakkında da bilgi verdi. Mahalleye yaptıkları hizmetlerden dolayı Başkan Zeybek ve Milletvekili İbrahim Yurdunuseven’e teşekkür eden Mahalle Muhtarı Yalçınkaya, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi. Mahallede yapılmasını istediği yatırımları istişare etme imkanı bulduklarını söyleyen Muhtar Yalçınkaya, “Allah razı olsun yardımcı olacaklarını söylediler.” dedi.

“EKSİKLERİ TESPİT EDİYOR, ÇÖZÜME KAVUŞTURUYORUZ”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İbrahim Yurdunuseven ise Gazi Mahallesi’nin sorunlarını yerinde görme fırsatı bulduklarına dikkat çekerek. “Tabii bu mahallemiz merkezi bir mahalle olduğu için bir kaç cadde de darlık nedeniyle sıkıntımız var. Birde Kadın Kültür Evi çok büyük ihtiyaç. İnşallah planlamada Bilgi Evi’nin genişleyerek Kadın Kültür Evi şeklinde bir yapının buraya kazandırılması konusunda Başkanımızın da önderliğinde biz de destek vereceğiz. Sağ olsun muhtarımız Belediye’den emekli olduğu için tecrübeli. Muhtarlık konusunda da güzel bir çalışma içerisinde. Eksikleri tespit ediyor, Başkanımıza iletiyor. Bizlerde arada vesile olarak tamamlamaya çalışacağız.” şeklinde konuştu.

ZEYBEK: O BÖLGE İSTİMLAK EDİLECEK…

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ise misafirperverliğinden dolayı Mahalle Muhtarı Mehmet Yalçınkaya ve mahalle sakinlerine teşekkür ederek, “Göreve geldiğimizden bu yana her Cuma bir mahalleyi ziyaret ediyoruz. Bu hafta da Gazi Mahallemizdeyiz. Buranın en büyük problemi mahallemizin girişinde olan kooperatif evlerinin bulunduğu alandaki giriş yolunun darlığı. İnşallah ilerleyen günlerde o bölgeyi ya istimlak edeceğiz, yada vatandaşlarımızla bire bir istişare ederek çözüm yolu bularak bu çalışmayı yapmak durumundayız. Perşembe günleri semt pazarıyla birlikte burada ciddi bir sıkışıklık oluyor. Birde hem camii cemaatimiz, hemde kurslara katılan bacılarımızın taleplerini dinledik. Misafirperverliklerinden dolayı herkese teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Afyon mehmet zeybek

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM