“MHP’li Belediyelerde üç hilali dalgalandıracağız”

“MHP’li Belediyelerde üç hilali dalgalandıracağız”

MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, 2024 yılı yerel seçimlerinde Afyonkarahisar genelinde çok sayıda Belediye Başkanlığı kazanacaklarını belirterek , “MHP olarak Afyonkarahisar’da hem il merkezinde hem de ilçelerde ve beldelerde, çok ciddi bir şekilde belediye başkanlığını kazanarak üç hilali inşallah dalgalandıracağız” dedi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar İl Başkanlığı’nda belediye başkan aday adaylık başvuruları devam ediyor.

2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri için Afyonkarahisar’dan belediye başkan aday adayı olmak isteyenler parti genel merkezine giderek aday adaylığı başvuruları yapıyor. Geçtiğimiz günlerde mevcut belediye başkanlarının yanı sıra ildeki bazı ilçelerde aday adayı olmak isteyen başkan adayları başvurularını gerçekleştirmişti. Çay, Çobanlar, İhsaniye, İscehisar, Sinanpaşa ve Sultandağı ilçelerinden belediye başkanlığı için başkan adayları adaylık başvurularını yaptılar. Başkan adaylarını yine MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak yalnız bırakmadı.

“ADAYLARIMIZDAKİ HEYECAN BİZLERİ DE HEYECANLANDIRIYOR”

MHP Milletvekili Mehmet Taytak, her hafta Çarşamba günü yapılan ilçe ve belde aday adayları başvuruları için parti genel merkezinde olduklarını belirtti. Taytak, “Geçtiğimiz günlerde mevcut belediye başkanlarımız daha sonra da ilimizdeki bazı ilçelerde aday adayı olmak isteyen başkan adaylarımız müracaatlarını gerçekleştirdi. Bugün de ilçe başkanlarımız ile birlikte Çay, Çobanlar, İhsaniye, İscehisar, Sinanpaşa ve Sultandağı ilçelerimizden adaylarımız geldi. Belediye başkan adaylarımızdaki heyecan bizleri de heyecanlandırıyor. Belediye başkanlığı, belediye meclis üyeliği ve il genel meclis üyeliği için partimize adaylık başvurularında yoğun bir talebin olması bizleri oldukça memnun etmektedir. İlimizde yerel seçimler öncesi güzel bir birliktelik var. Tüm kademelerimiz 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Mahalli İdareler seçimleri için yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Tüm teşkilatıma buradan teşekkür etmek istiyorum.” dedi.

“GENELDEN YERELE YENİ YÜZYILDA ÜRETKEN BELEDİYE SLOGANIYLA YÜRÜYORUZ”

Taytak, sözlerini şöyle tamamladı:

“MHP olarak hem il merkezinde hemde ilçelerde ve beldelerde, çok ciddi bir şekilde belediye başkanlığını kazanarak 3 hilali inşallah dalgalandıracağız. Yerel seçimlerde hem MHP hemde Cumhur İttifakı Türkiye genelinde büyük bir başarı ile çıkacaktır. Mevcut belediye başkanlarımızın yanına gelecek olan yeni belediye başkanlarımızda üretken belediyecilik anlayışı ne ise onu göstereceğiz. Ve inşallah genelden yerele yeni yüzyılda üretken belediye sloganıyla yürüyoruz. Aday adayı olan arkadaşlarıma çıkmış oldukları bu kutlu yolda başarılar diliyorum.” Mehmet Taytak, başkan adayları ve ilçe başkanları ile birlikte Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz ve Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız’ı da ziyaret ederek toplu fotoğraf çektirdiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Afyon MHP

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM