“Esnafla Rekabet Eden Değil, Esnafa Hizmet Eden Belediye Başkanı Olacağım”

“Esnafla Rekabet Eden Değil, Esnafa Hizmet Eden Belediye Başkanı Olacağım”

CHP Grup Başkanvekili ve Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Av. Burcu Köksal, esnafla rekabet eden değil, esnafa hizmet eden belediye başkanı olacağını söyledi

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili ve Belediye Başkan Adayı Av. Burcu Köksal, esnaf ziyaretleri sırasında yaptığı açıklamada, “Birlikten kuvvet doğar, tüm sorunların üstesinden birlikte geleceğiz. Afyonkarahisar’ımızda esnafla rekabet eden değil, esnafa hizmet eden bir belediye başkanı olacağım. Sevgi sokağını canlandırmak, daha işler hale getirmek için çalışacağım. İl Başkanımız Faruk Duha Erhan ve yol arkadaşlarımızla birlikte Yeşilyol, Sevgi Sokağı ve 2. Dumlupınar’da esnaf ve vatandaşları ziyaret edip kandillerini kutladık. İlgi ve duydukları güven için tüm esnaf kardeşlerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Köksal ve CHP İl Başkanı Faruk Duha Erhan, ziyaret programları sırasında Miraç Kandili dolayısıyla İmaret Cami önünde vatandaşlara tatlı ikramında bulundu. Açılan tatlı standında hemşehrileri ile hoş sohbet den Köksal, kandillerin paylaşmaya vesile olduğuna dikkat çekti.

“BEN DEĞİL BİZ OLAN BİR YÖNETİM ANLAYIŞI BENİMSEYECEĞİZ”

Ziyaretlerine Eczacılar Odası ile devam eden Belediye Başkan adayı Av. Burcu Köksal, Eczacılar Odası Başkanı Hakan Demir ile sektörün sorunlarını konuştu. Her sektörde olduğu gibi ilaç sektöründe de kronikleşmiş sorunlar olduğuna dikkat çeken Köksal, oda başkanı Demir’in görüşlerini aldı.

Ziyaretle ilgili açıklama yapan Köksal, şöyle konuştu:

“Afyonkarahisar’da tüm meslek temsilcileri ile bir araya gelmeye çalışıyoruz. Ziyaretlerimizde sektörel sorunlara hep birlikte kafa yoruyor, çözümler üretiyoruz. İlaç bulamama şikayetleri ve eczacıların kamuda muhatap bulamaması onları güç duruma düşürüyor. Biz Afyonkarahisar Belediyesi olarak bu arada kalmışlığı geride bırakacağız. Bütün meslek gruplarına olduğu gibi eczacılarımıza da kapılarımız hep açık olacak. Sağlık camiası bizim için önemli. Eczacıları ilgilendiren konularda karar alınırken odanın görüşü de alınacak. Ben değil biz olan bir yönetim anlayışı benimseyeceğiz.”

“Esnafla Rekabet Eden Değil, Esnafa Hizmet Eden Belediye Başkanı Olacağım”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM