“Tek Bir İhtiyaç Sahibi Kalmayıncaya Dek Çalışacağız”

“Tek Bir İhtiyaç Sahibi Kalmayıncaya Dek Çalışacağız”

“Tek Bir İhtiyaç Sahibi Kalmayıncaya Dek Çalışacağız”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, tek bir ihtiyaç sahibi kalmayana denk çalışmayı amaç edindiklerini belirtti

 

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, Yarım Elma Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Erol Öztürk’ü ziyaret etti. Ziyarette; AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Av. Ali Özkaya ve Av. İbrahim Yurdunuseven, İl Başkan Yardımları ve teşkilat mensupları hazır bulundu.

Hüseyin Ceylan Uluçay, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Yarım Elma Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek yönetiminde görev alan tüm kardeşlerime teşekkür ederim. Sizler ailelerinden özel yaşamınızdan fedakârlık edip şehrimiz için elinizi taşın altına koyuyorsunuz. Dernek faaliyetlerini bizlerde yakinen biliyor ve takip ediyoruz. İhtiyaç sahiplerinin dertleri ile dertlenen, sistemi oturmuş, kurumsal ve şeffaf bir yapıya sahip. Bizlerde yeni dönemde göreve geldiğimizde elimizden gelen tüm desteği sağlayama gayret edeceğiz. Sizlerin vasıtası ile bir nebze olsun ihtiyaç sahiplerinin sıkıntılarını giderebilirsek ne mutlu bizlere. Amacımız gayemiz Afyonkarahisar’ımızda tek bir ihtiyaç sahibi hemşehrimiz kalmayana denk çalışmak hizmet etmek. Bu vesile ile Afyonkarahisar’ımızın göz bebeği Yarım Elma Derneği’ni bir kez daha yapmış olduğu başarılı çalışmaları için tebrik ederim. Rabbim sizlere güç kuvvet versin inşallah.”

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM