“Başkanlarımız Seçildikten Sonra Herkesin Başkanı Olacak”

“Başkanlarımız Seçildikten Sonra Herkesin Başkanı Olacak”

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, “Belediye Başkan adaylarımız, belediye başkanı seçildikten sonra MHP rozetini çıkartacak. Herkesin belediye başkanı olacak” dedi

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Belediyelerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Doğan Şimşek ve parti yöneticileri, Sinanpaşa İlçesi’ne bağlı Küçükhüyük, Akören, Serban, Ahmetpaşa ve Güney Beldelerini ziyaret ederek, Seçim Koordinasyon Merkezlerinin açılışını yaptılar. Sinanpaşa Ovasında vatandaşlar Taytak’a yoğun ilgi gösterdi.

“DİK BAŞ, TOK KARIN, MUTLU YARINLAR DİYORUZ”

“Belediye Başkan adaylarımızın seçim meydanlarında vermiş olduğu sözlerin yerine getirilmesi noktasında MHP’nin milletvekili olarak mutlaka ve mutlaka gerçekleştirmek için her hizmeti yapacağıma söz veriyorum.” diyen Milletvekili Taytak, “2019 yılından bugüne kadar 15 belde ve 2 ilçe MHP’nin Belediye Başkanları var. Sinanpaşa bölgesinde de 4 belediyemiz var. Allaha şükürler olsun ki, bu belediyelerimizin neye ihtiyacı varsa yerine getirdik. Belediye Başkanlarımızın meydanlarda vermiş oldukları sözleri 1,5 yıl gibi kısa bir zamanda yerine getirdik. Onun için ben çalışmayı seviyorum. Sizlerin mutlu, huzurlu ve rahat olması gerekmektedir. Dik baş, tok karın, mutlu yarınlar diyoruz. Ayırmadan ayrıştırmadan hep birlikte canla başla belediyecilik yapacağımıza ikna ediyoruz. Genel başkanımızın bu konuda bizlere talimatı vardır. Belediye başkanımız görev aldıktan sonra MHP rozetini çıkartacak. Herkesin belediye başkanı olacak.” dedi.

“ÖNCE ÜLKEM VE MİLLETİM SONRA PARTİM VE BEN”

Milletvekili Taytak, sözlerini şöyle tamamladı:

“Liderimiz Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendinin ifadesiyle, ‘Biz hak için, Allah için, vatan için, bayrak için can istendi, can verdik. Kan istendi, kan verdik. Ama bu ülkeyi bölmedik, böldürmedik. Ve böldürmeyeceğiz.’ Hiçbir zaman siyasetimizi sandalye, masa, koltuk ve menfaat adına yapmadık. Cumhur İttifakının da kuruluşuna baktığımız zaman ‘Önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben’ diyen genel başkanımız 15 Temmuz akşamında ortaya koyduğu tavırla o gün Fetö cephesinin başaramadığı kalkışmayı durdurduk. Kiminle milletimizle, meydanlara indiniz, sokaklara çıktınız o hainlere müsaade etmediniz. Oradan çıkan anlayış bize Cumhur İttifakını kurdurdu. O günden bugüne Cumhur İttifakı, diğer siyasi partiler gibi değil, omuz omuza, yürek yüreğe ülkenin bekası, birliği, istiklali ve istikbali için beraber yürüdük. Artık sorunları masada çözüyoruz, masada çözemiyorsak, saha da çözüyoruz.”

“SİNANPAŞA DA 3 HİLALİ DALGALANDIRACAĞIZ”

Belediyelerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Doğan Şimşek, SKM açılışlarında yaptığı konuşmada şunları kaydetti:

“İlçe ve beldelerimizde seçim koordinasyon merkezlerimizin açılışlarında vatandaşlarımızın partimize olan ilgisini gördükçe memnun oluyoruz. Partimizin şuan 17 belediyesi var. Ama bu dönem sahadan aldığımız izleminler bize gösteriyor ki, bu sayıyı iki katına hatta daha fazla bir sayıya çıkaracağımıza inanıyorum. 17 Belediyemizde Belediye Başkanlarımız seçim öncesi vermiş oldukları sözleri Milletvekilimiz Mehmet Taytak’ın destekleri ile kısa zamanda bitirdiler ve vizyon projelere imza attılar. Şimdi de belediye başkan adaylarımızın meydanlarda vermiş oldukları sözlerin arkasındayız. Sinanpaşa da 3 hilali dalgalandıracağız.”. Yapılan konuşmaların ardından dualar eşliğinde seçim koordinasyon merkezlerinin açılışı yapıldı.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Afyon mehmet taytak MHP SKM

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM