Bakan Göktaş’tan Uluçay’a Tam Destek

Bakan Göktaş’tan Uluçay’a Tam Destek

 

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay’a tam destek verdi. Göktaş, “Başkan adayımız Hüseyin Ceylan Uluçay’a her türlü desteği veriyor ve arkasında durduğumu ifade ediyorum.” dedi.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay’la birlikte gündemi değerlendirdi. AK Parti İl Başkanlığını ziyarette konuşan Göktaş ve Uluçay, bazı konularda açıklama yaptılar.

“BU ŞEHRE SOYKIRMA KARŞI DURANLARIN ELİ DEĞECEK”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay yaptığı açıklamada, şunları kaydetti: “Özellikle kadınlara ve dezavantajlı kesimlere yönelik hazırladığımız bütün projeleri Bakanımız ile birlikte hazırladık. Hükümetimizle uyumlu bir şekilde çalışıyoruz. ‘Kadın eli değecek’ cümlesini slogan olarak değil, fiili olarak gerçekleştireceğiz. Bizler bu kadim şehri ayrı gayrı değil, bir bütün olarak alıyoruz. Bu şehre eğer bir eli değecekse burada terör örgütünün siyasi destekçilerinin elini sıkan bir el ya da, erkeklerim birbiriyle evlendirmeyi destekleyenlerin elini sıkanlar değil, milletin ta kendisinin elini sıkan bir kadın el değecektir. Bizim şehrimiz kadim bir kültüre sahiptir. Bu şehir, kendini ömrü boyunca hayır hizmetlerine adamış Kadınanalar şehridir. Sultan Divaninin kızı olan Destina Gevher Hatun ve torunu Güneş Hatun’un elinin değdiği bir şehirdir. Bu şehre, daha dün sözde Ermeni soykırım yasa tasarısı teklifi verenlere karşı siyasi kaygılarla sessiz kalanların eli değil, Avrupa’nın göbeğinde sözde Ermeni soykırım yasası çıkarılırken karşı çıkanların eli değiyor. Bu şehre, geçtiğimiz aylarda yatırım planına alınan huzurevinin yerinde incelemelerde bulunan Bakanımız’ın kadın eli değiyor. Biz sloganları değil gerçekleri konuşuyoruz. Bizim inancımızda bir işte kadınlarımız dokunduğu zaman hoşgörü gelir, samimiyet gelir, kavga gürültü değil ayrıştırma hiç değil, bereket gelir.”

“PROJELERİ BİRLİKTE HAZIRLADIK”

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayımız Hüseyin Ceylan Uluçay’ın aile, kadın ve sosyal projelerinin tamamını birlikte istişare ettiklerini dile getirdi. Bakan Göktaş, şu ifadelere yer verdi: “Ben bu ülkenin bir bakanı olarak kendisine her türlü desteği veriyor ve arkasında durduğumu ifade ediyorum. Bugün yerini incelediğimiz huzurevi inşaat alanı da bunun bir parçasıdır. Şehrimiz huzuru, sükûneti ve mutluluğu en güzel bir şekilde yaşayan şehirlerin başında geliyor. Ancak bir yerde ölçü yoksa kavga vardır, gürültü vardır.  O yüzden bizler hakkaniyetli bir şekilde çalışarak şehrimize yeni kazanımları sağlamanın gayreti içerisinde olacağız.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM