“Afyon’lular Meydanlarda Çocuk Gibi Azar İşitenlere Prim Vermez”

“Afyon’lular Meydanlarda Çocuk Gibi Azar İşitenlere Prim Vermez”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali Özkaya, yine muhalefeti sert şekilde eleştirdi. Özkaya, “Bunlara 10 koyun versek yaylaya varmadan kavga ederler koyunlarıda kaybeder geri gelirler. Bunlara hiç belediye verilir mi? En son iş, bizim malum adaya meydanlardan fırça atmaya kadar geldi. Afyonkarahisarlı meydanlarda çocuk gibi azar işitenlere prim vermez.” dedi.

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali Özkaya, seçim çalışmalarına Afyonkarahisardaki kamu kurumlarını ve sivil toplum kuruluşlarını gezerek devam ediyor.

“AMAÇLARI HİZMET ETMEK DEĞİL”

Milletvekili Av. Ali Özkaya, 31 Mart yerel seçimleri öncesinde vatandaşın hem AK Parti’ye hemde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yoğun teveccüh gösterdiğini söyledi. Milletvekili Özkaya, “Hamd olsun Afyonkarahisarda vatandaşlarımızın Sayın Cumhurbaşkanımıza ve AK Partimize yoğun bir teveccühü var. Çünkü milletimiz yapılanı yapılmayanı gayet iyi görüyor. AK Parti iktidarı boyunca çok büyük hizmetlere imza atıldı. Ama en büyük şanssızlığımız yerli ve milli bir muhalefetin olmayışıdır. Bunlardaki muhalefet anlayışı sadece kötülemekten ibarettir. Malumunuz seçimlere gidiyoruz projeler açıklıyoruz vaatlerde bulunuyoruz. Bunların hepsini bastırılan kitapçıklarda görüyorsunuz. Bugün Afyonkarahisar’da şöyle bir gezin onlarca mahallede binlerce TOKİ konutu sahiplerine teslim edilmiş insanlar içerisinde güvenle oturuyor. 6 Şubat’ta yaşadığımız talihsiz depremler sonucu TOKİ konutlarının dayanıklılığı hepinizin malumu. Biz istiyoruzki daha fazlasını yapalım Afyon’a daha fazla değer katalım insanlarımız kira öder gibi konut sahibi olsun. Soruyorum sizlere muhalefet ne diyor? Yerli ve milli bir muhalefet olsa çıkar derki kardeşim şu kaynaklar şu projeler kapsamında biz daha fazlasını daha iyisini yapacağız. Bizimkiler ne diyor tek kelime “İstemezük” . Sebep yok, proje yok, iş yok, sonuç yok daha öncesinde yapılmış bir örnek yok ‘sadece istemezük’. AK Parti iktidarı öncesinde TOKİ gibi bir kurum yokmuydu niye yapamadılar? Bir sürü belediyeleri var hani nerde yıllarca kira gibi ödenen vatandaşların güven için oturduğu binalar? Yapamazlar, çünkü amaçları hizmet değil.” dedi.

“YAPARSA AK PARTİ YAPAR”

“Ne diyordu Afyon adayının akıl hocası Bay Kemal; 2019 seçimlerinde meydanlarda söz veriyordu kazandığımız belediyelerde kimseyi işten çıkarmayacağız.” diyen Milletvekili Özkaya, şu ifadeleri kullandı: “Ne oldu peki? İstanbul Büyükşehir Belediyesini kazanır kazanmaz binlerce kişiyi işten çıkardılar. Bu millet bunları görmüyor mu? Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Sizin sözleriniz seçime kadar bizim sözlerimiz Allah’ın izni ile mezara kadar. Biz ne söz verdiysek Allahın izniyle arkasındayız, takibinide, gereğinide yapıyoruz. Bunlara 10 koyun versek yaylaya varmadan kavga ederler koyunlarıda kaybeder geri gelirler, bunlara hiç belediye verilir mi? 6 Şubat depremleri ile ülke bu kadar büyük bir afet yaşamış 10 tane şehir çok ciddi hasar almış. Elbette yatırımlar konusunda birtakım sorunlar yaşandı. On tane şehir okuluyla hastanesiyle evleriyle sokaklarıyla yeniden kuruluyor bu kolay bişey mi? Milletimizle birlikte Sayın Cumhurbaşkanımız gibi güçlü bir lider ile ülkemiz kısa sürede hepsinin üstesinden geliyor ve her alanda yatırımlar devam ediyor. Bakıyorsunuz yerli aracımız yollarda geziyor, savunma sanayiimiz nazar değmesin harikalar yapıyor. Peki, ne diyor Afyonkarahisarlı ‘Yaparsa AK Parti Yapar.’ Siz hiç  ‘Yaparsa CHP yapar.’ diye bir söz duydunuz mu? Ulusal basını takip edenler arama motorlarına CHP ve Afyon yazıp çıkan haberlere baksınlar, anca kavga gürültü. Afyonkarahisarda bir yatırım varmı yok, bir yerde bir iş var mı oda yok.  Sürekli kendi aralarında kongrede kavga, şurda gürültü, burada ayılanlar, bayılanlar. Bunlara 10 koyun versek yaylaya varmadan kavga ederler koyunlarıda kaybeder geri gelirler. Bunlara hiç belediye verilir mi? En son iş, bizim malum adaya meydanlardan fırça atmaya kadar geldi. Böyle bişey olabilir mi? Bu nasıl parti, bu nasıl aday? Afyon’un havası sert adamı mert olur. Afyonkarahisarlı meydanlarda çocuk gibi azar işitenlere prim vermez.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM