“Çetinkaya  TOKİ konutlarına 5 minibüs çalışıyor”

“Çetinkaya TOKİ konutlarına 5 minibüs çalışıyor”

Şoförler Odası Başkanı İbrahim Karataş, CHP Milletvekili Burcu Köksal’ın Battal Gazi Mahallesi Çetinkaya TOKİ konutları sakinlerinin ulaşım sıkıntısı olduğu açıklamasına cevap verdi. Karataş, “Toplu taşıma güzergahına yürüme mesafesinde olmasına rağmen site önünden hareket eden 5 minibüs çalışmaktadır. Hepsi de kayıt altındadır. Her gün orada nöbetleşe çalışan esnafımız zarar etmesine rağmen ulaşım hizmeti iki aydır bizim nezdimizde aksamadan devam etmektedir” dedi

 

Afyonkarahisar Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İbrahim Karataş, CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal’ın Battal Gazi Mahallesi Çetinkaya TOKİ konutlarında ikamet eden vatandaşların ulaşım sorunu ile ilgili sosyal medyadan yaptığı açıklamayı değerlendirdi.
İbrahim Karataş, TOKİ konutlarının bulunduğu mevkinin iki güzergaha yürüme mesafesinde olmasına rağmen site önünden 5 adet minibüsün çalıştığını bildirdi. Karataş, “Sayın Vekilim Afyonkarahisar Şoförler ve Otomobilciler Odası kurumsal yapısıyla başkanı olarak açıklamanıza cevap verme gereği duyduk. Yurdumuzun her yerinde olduğu gibi ilimizde de toplu taşıma ihtiyacının büyük bir kısmı minibüsçüler olarak bizler yapıyoruz. Aynı zamanda Türkiye’nin en ucuz taşımacılığı da ilimizde yapılmaktadır. Battal Gazi Mahallesi Çetinkaya TOKİ konutlarında ikamet eden vatandaşlarımızın ulaşım sıkıntısı yaşamaması için iki güzergahtan minibüslerimiz hizmet vermektedir. Toplu taşıma güzergahına yürüme mesafesinde olmasına rağmen site önünden hareket eden 5 minibüs çalışmaktadır. Hepsi de kayıt altındadır. Her gün orada nöbetleşe çalışan esnafımız zarar etmesine rağmen ulaşım hizmeti iki aydır bizim nezdimizde aksamadan devam etmektedir.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM