“AK Parti’nin söz verip yapmadıklarını biz yapacağız”

“AK Parti’nin söz verip yapmadıklarını biz yapacağız”

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, esnafında vatandaşında can çekiştiğini söyledi. Köksal, “Vatandaş bu seçimde AK Parti’yi yüzde 100’le sandığa gömecek” dedi

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, Çay İlçesi’nde pazar esnafını ve vatandaşları ziyaret ederek sıkıntıları dinledi.
“AÇLIĞA MÂHKUM KALAN VATANDAŞ AK PARTİ’Yİ SANDIKTA SİLECEK”
Milletvekili Burcu Köksal, ilk olarak CHP Çay İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek partililerle birlikte gündemi değerlendirdi. Daha sonra beraberinde CHP Çay İlçe Başkanı Ali Selvi ve Yönetim Kurulu Üyeleriyle birlikte esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Köksal, “Her zaman söylüyorum, nereye gitsek sorunlar aynı bir dokunuyoruz bin ah işitiyoruz. Esnaf siftah yapmıyor, vatandaş evine ekmek götüremiyor. Güzel ülkemin geldiği durum maalesef bu. Emekliye yüzde 30 diye müjde verip de yandaşlarına üçer beşer maaş bağlayanları memurlar ve emekliler yüzde 100’le sandığa gömecek. Bugün emekliye, memura reva görülen bu zam utanç zammıdır; en düşük emekli maaşı 5.500 lira. Acaba 5.500 lirayla AK Parti’liler geçinebilir mi? Kiraların bile 5 bin liradan başladığı bir ülkede bu emekli 5.500 lirayla nasıl geçinecek? Emekli vatandaşlarımız müsterih olsunlar, kısa bir süre sonra Cumhuriyet Halk Partisi olarak iktidardayız ve iktidarımızda en düşük emekli maaşı asgari ücret tutarında olacak. İşçiyi, son yüzyılın en kötü durumuna düşüren, memurun satın alma gücünü yok eden, emekliyi açlığa mahkûm eden AK Parti’yi vatandaş sandıkta silecek.” şeklinde konuştu.
“AK PARTİ’NİN SÖZ VERİPTE YAPMADIKLARINI BİZ YAPACAĞIZ”
“İnşallah hemşehrilerimizin, vatandaşlarımızın desteğiyle biz iktidara gelip Türkiye’yi hak ettiği şeklide yöneteceğimiz.” diyen Milletvekili Köksal, “CHP olarak önümüzdeki seçimde iktidar olmak istiyoruz. İnşallah sahada ki çalışmalarımız, anketlerde bizim önümüzdeki dönem Millet İttifakıyla birlikte iktidar olacağımızı gösteriyor. İnşallah hemşehrilerimizin, vatandaşlarımızın desteğiyle biz iktidara gelip Türkiye’yi hak ettiği şeklide yönetmek istiyoruz. Vatandaşlarımızın yaşadığı birçok sıkıntılar, mağduriyetler var. Afyonkarahisar’ın hak ettiği halde alamadığı yatırımlar ve iktidarın söz verip yapmadığı birçok projeler var. Bunları hayata geçirmek istiyoruz. Bunun için de hemşehrilerimizden destek bekleyip gece gündüz elimizden geldiğince, gücümüz yettiğince çalışıyoruz. Millet İttifakının çıkaracağı Cumhurbaşkanı adayını da Cumhurbaşkanı olarak görmek istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM