Motosiklet tutkunları Afyonkarahisar’da buluşuyor

Motosiklet tutkunları Afyonkarahisar’da buluşuyor

Spor turizminin en büyük etkinliklerinden Dünya Motokros Şampiyonası’nın (MXGP) Türkiye etabı 2-3 Eylül 2023’de ve Türkiye MOTOFEST 30 Ağustos-3 Eylül 2023 tarihlerinde Afyonkarahisar’da gerçekleşecek.  Dünyanın en önemli motokrosçularının yarışacağı ve motosiklet tutkunlarının heyecanla beklediği etkinliler, bölge turizmine de büyük katkı sağlayacak

 

Dünyanın en popüler spor yarışları arasında yer alan ve en iyi motokros yarışçılarının yer alacağı Dünya Motokros Şampiyonası’nın (MXGP) Türkiye etabı 2-3 Eylül 2023’de ve Türkiye’nin 2023 yılındaki en büyük gençlik ve spor etkinliği Türkiye MOTOFEST ise 30 Ağustos-3 Eylül 2023 tarihlerinde Afyonkarahisar’da yapılacak.

Spor turizminin en büyük etkinliklerinden Dünya Motokros Şampiyonası’nın (MXGP) Türkiye etabı 2-3 Eylül 2023’de ve Türkiye MOTOFEST ise 30 Ağustos-3 Eylül 2023 tarihlerinde Afyonkarahisar’da gerçekleşecek. Dünyanın en önemli motokros sporcularının yarışacağı ve motosiklet tutkunlarının heyecanla beklediği etkinliler, bölge turizmine de büyük katkı sağlayacak.

“AFYON’UN TURİZMİNE KATKI SAĞLAYAN TÜM ORGANİZASYONLARI DESTEKLİYORUZ”

Organizasyonun Afyonkarahisar’ın turizmine sağladığı katkının çok değerli olduğuna dikkat çeken NG Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Hediye Güral Gür, Türkiye ve dünyanın farklı yerlerinden motosiklet tutkunlarını buluşturacak etkinliklere bu yıl 350 bine yakın ziyaretçinin katılmasını beklediklerini dile getirdi. Motofest’in sponsorlarından NG Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Hediye Güral Gür, Afyonkarahisar tarihi ve kültürel değerleri, termal ve gastronomi konusundaki gücüyle en önemli şehirlerinden olduğunu belirterek, “Afyonkarahisar, 2019 yılında attığı adımla ve UNESCO’ya yaptığı müracaatta gastronomi şehri ünvanını elde etti ve spor turizmi açısından da her yıl daha da öne çıkıyor. MXGP ve Motofest gibi büyük bir organizasyon Afyonkarahisar’da gerçekleşiyor. NG Afyon olarak biz Motofest’in sponsorları arasında olmaktan gurur duyuyoruz. Organizasyonun Afyonkarahisar’ın turizmine sağladığı katkı çok değerli. Şampiyonada birçok ülkeden misafirler ağırlanıyor. Organizasyonun önemli bir bölümü canlı olarak onlarca ülkeden de yayınlanıyor. NG Hotels olarak bölge turizmine katkı sağlayan organizasyonların en büyük destekçileri arasında yer alıyoruz ve gelen konuklara ülkemizi en iyi şekilde tanıtmak için var gücümüzle çalışıyoruz.” dedi

ÜNLÜ SANATÇILAR KONSERLERDE MOTOSİKLET TUTKUNLARIYLA BULUŞACAK

Ünlü sanatçıların konserleri ile daha da renklenecek etkinliğin konser programında ise 30 Ağustos 2023 Çarşamba günü Can Gox ve Işın Karaca, 31 Ağustos 2023 Perşembe günü Güliz Ayla ve Oğuzhan Koç, 1 Eylül 2023 Cuma günü Göknur ve Ferhat Göçer, 2 Eylül 2023 Cumartesi günü Öykü Gürman ve Demet Akalın, 3 Eylül 2023 Pazar günü de Zara ve Emircan İğrek sahne alacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM