SP’den Milli Görüşçüler’e vefa

SP’den Milli Görüşçüler’e vefa

SP İl Başkanlığı tarafından Milli Görüş partileri ve kuruluşlarında yer alan teşkilat mensuplarına törenle 53. Yıl Millî Görüş Üstün Hizmet Belgeleri verildi

 

Saadet Partisi (SP) Afyonkarahisar İl Başkanlığı tarafından 1969’dan bugüne Afyonkarahisar’da Millî Görüş partilerinde ve kuruluşlarında görev yapmış teşkilat mensuplarına 53. Yıl Millî Görüş Üstün Hizmet Belgeleri verildi.
BELGELERİ HASAN BİTMEZ VERDİ
SP Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, imzasıyla hazırlanan 53. Yıl Millî Görüş Üstün Hizmet Belgeleri partinin Afyonkarahisar İl Başkanlığı Aralık ayı il divan toplantısı sonrasında gerçekleştirilen törende sahiplerini buldu. Törende duygu yüklü anlar yaşanıldı. Afyonkarahisar’da Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın kurduğu Millî Görüş’ün ilk partisi Millî Nizam Partisi’nden, Genel Başkanı olarak vefat ettiği Millî Görüş’ün son temsilcisi Saadet Partisi’ne gelinceye kadar aktif görev almış olan partililere belgelerini SP Genel Başkan Yardımcısı Hasan Bitmez bizzat verdi.
“’VEFA HATIRLAMAK DEĞİL UNUTMAMAKTIR”
Törenin açış konuşmasını yapan İl Başkanı Beytullah Karataş şunları kaydetti: “Vefa hatırlamak değil, unutmamaktır. Millî Görüş’ün Afyonkarahisar’daki 53 yıldır istikamet sahibi öncülerini, onların bugüne kadar yaptıkları hizmetleri ve mücadelelerini unutmadık. Saadet Partisi olarak dün hangi değerleri savunduysak bugün de aynı ilkeleri savunuyor, büyüklerimizin istikametini takip ediyor, onlara ayrı bir kıymet veriyoruz. Ahirete göçen kıymetli büyüklerimize Allah’tan rahmet diliyor, hasta olup buraya katılmak isteyip katılamayan büyüklerimize ise acil şifalar diliyoruz.”
‘’MİLLÎ GÖRÜŞ VEFA HAREKETİDİR’’
20. Dönem Afyonkarahisar Milletvekili Osman Hazer yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı: “Millî Görüş bir vefa hareketidir. Geçmişten bugüne tüm kardeşlerimizle Millî Görüş’ün, Yaşanabilir Türkiye, Yeniden Büyük Türkiye ve Yeni Bir Dünya ideali hakim olsun diye gayret ettik, etmeye devam ediyoruz. Bu güzel töreni tertip eden Saadet Partisi İl Başkanlığımıza teşekkür ediyor, tüm kardeşlerimle burada olmaktan mutluluk duyuyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM