“AFRAY’ın sözde temeli kayıplara karıştı”

“AFRAY’ın sözde temeli kayıplara karıştı”

CHP Afyonkarahisar Milletvekili ve 1. Sıra Milletvekili Adayı Av. Burcu Köksal, 2021 yılında ilk kazmanın vurulacağı söylenen AFRAY projesinde dün atılan göstermelik sözde temelin kayıplara karıştığını söyledi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili ve 1. Sıra Milletvekili Adayı Av. Burcu Köksal, AK Parti’nin, göstermelik temel atma törenlerine bir yenisini daha eklediğini ifade etti. AK Parti’liler tarafından geçtiğimiz haftalarda deprem bölgesi olan Hatay’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla yapılacak devlet hastanesinin göstermelik temel atma töreninin gerçekleştirildiğini hatırlatan Milletvekili Köksal, aynı komedinin dünde Afyonkarahisar’da yaşandığını dile getirdi.

“SEYYAR TEMELİN ATILDIĞI YERDE YELLER ESİYOR..!”

Temel atıldığı iddia edilen bölgeye giderek burada açıklamada bulunan Milletvekili Burcu Köksal, “Kıymetli hemşerilerim, çığır açacak proje AFRAY diye tanıtılan ve dün temeli atılan AFRAY projesinin temelinin atıldığı yerdeyiz. Daha dün sözde temel atmışlardı. Bugün atılan temelin yerinde adeta yeller esiyor. Peki, bu temel nasıl atıldı? Seyyar temel aynı Hatay Defne’de olduğu gibi yaklaşık 5 bin liralık maliyetle ama binlerce liralık bir para harcanıp, bir organizasyon yapıp insanlar buraya yığılarak AFRAY projesinin temelini atıyoruz diye buraya seyyar bir temel atıldı. Ve gelen tepkiler üzerine bu temel daha 24 saat bile geçmeden kaldırıldı.” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM