“Vatandaşlarımızın görüşlerini alarak hizmet ediyoruz”

“Vatandaşlarımızın görüşlerini alarak hizmet ediyoruz”

 

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, yürütülen çalışmaların vatandaşların talepleri doğrultusunda gerçekleştiğini, projelerde de yine görüş aldığını söyledi. Zeybek, “Gücümüz nispetinde mahallelerimize ve şehrimize hizmet ediyoruz” dedi

 

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Zeybek, Ali İhsan Paşa Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.

İstişare kültürünü kendine şiar edindiğini belirten Belediye Başkanı Mehmet Zeybek sorun ve talepleri yerinde çözüme kavuşturmak ve birlikte yönetim anlayışı ile mahalle ziyaretlerini sürdürdüğünü belirtti. Bu hafta Ali İhsan Paşa’da gerçekleştirilen mahalle ziyaretine; AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Dr. Hasan Arslan, AK Parti Merkez İlçe Başkanı SMMM Ziya Coşkun Karadeniz, Belediye Başkan Yardımcısı Barış Dal, Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur, Mahalle Muhtarı Nazmi Bülbül, teşkilat mensupları, daire müdürleri ve mahalle sakinleri eşlik etti. Muhtar Nazmi Bülbül, esnaflar ve vatandaşların isteklerini dinleyen Mehmet Zeybek mahallede yapılan belediye çalışmaları ve projeler hakkında da bilgi verdi. Mahallelerine yaptıkları hizmetlerden dolayı Zeybek’e teşekkür eden Muhtar Nazmi Bülbül, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi, teşekkür etti.

Ziyaret ardından Zeybek vatandaşlara Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nce yetiştirilen kış çiçeğini hediye etti. Hizmetlerinde katılımcılığı esas aldıklarını belirten Zeybek, “Göreve geldiğimiz günden bu yana vatandaşlarımız ile birlikte şehrimizin taleplerini yerinde tespit ederek, çözümler üretiyoruz. Yaptığımız çalışmalar hemşehrilerimizin talepleri doğrultusunda gerçekleşirken, hayata geçirdiğimiz projelerde de yine hemşehrilerimizin görüşlerini alıyoruz. Gücümüz nispetinde mahallelerimize ve şehrimize hizmet ediyoruz. Muhtarımıza ve hemşehrilerime teşekkür ediyorum.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM